Loading...

Sağlık Sigortası

18’den 60 yaşa kadar gerekli şartlara sahip herkes özel sağlık sigortası sahibi alabilir. Sağlık sigortaları bir yıl olarak yapılmakta olup, yıl bitiminde, sigortalının sağlık durumuna göre yenilenmektedir.

Özel sağlık sigortası, sağlık poliçesi özel ve genel şartları dahilinde sigortalının en iyi, kaliteli ve hızlı hizmet almasını sağlar. Sigorta poliçesikapsamındaki kişiler, poliçe teminatları dahilinde istedikleri doktoru ve kurumu seçme şansına sahiptir. Sağlık sigortası yaptırılırken, sigortalının arzusuna göre yurt dışı teminatları da poliçeye dahil edilebilir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında Anadolu Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın.

Bireysel Sağlık Sigortası

Bireysel Sağlık Sigortası, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar.

Riskli Hastalıklar Sigortası

Riskli Hastalıklar Sigortası ile en zorlu hastalıklarda, Anadolu Sigorta güvencesi yanınızda.

Diğer Sağlık Sigortaları

Mehmetçik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Nefes Sağlık Sigortası ve Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ile her bütçeye ve ihtiyaca uygun sağlık güvencesi Anadolu Sigorta’da.

İletişim Geç
Peki Nasıl ?

 Herkes için sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyoruz. Ancak hastalıklar ve yaralanmalar hiç istemesek de başımıza gelebiliyor. Bu noktada sizlere en azından GSS gibi temel bir sağlık sigortanızın olmasını, ve ekonomik durumunuzun müsaade ettiği ölçüde de özel sağlık sigortası hizmetlerinden yararlanmanızı öneriyoruz.

Size uygun ödeme planını bulalım

 Her bütçeye ve her duruma yönelik sigortamızı bütçenize uygun bir şekilde seçeneklerden sizlere sunalım ve sizde size en uygun sigorta şirketini ve yapıyı seçin.