Loading...
Hakkımızda

 Çeliken Sigorta Çeliken Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. 12/04/2018 yılında kurulan Sigorta Acenteliğimiz Çeliken Demir Çelik Enerji ve Yönetim Hizmetleri A.Ş Kuruluşudur.

 Çeliken Demir Çelik Enerji ve Yönetim Hizmetleri A.Ş. 2015 yılında Tacettin Aslan’ın tarafından kurulan tek ortaklı Anonim Şirket’dir.

 1970 yılında iş yaşamına, Özel sektörde Türkiye’nin en büyük demir çelik üreticisi olan İçdaş A.Ş.'nin kurucu ortağı olarak başlayan Tacettin Aslan, 1986 yılında demir çelik satışı alanında faaliyet gösteren Gürsan demir Çelik A.Ş. ile yatırımlarına devam etmiştir. Daha sonra Denizcilik, Gayrimenkul, İnşaat, Lojistik sektörlerinde de faaliyetlerde bulunmak üzere atılımlarda bulunmuştur.

 2007 yılında Tacettin Aslan tarafından kurulan; denizcilik, lojistik, inşaat, gayrimenkul, demir çelik, gıda ve turizm sektörlerinde iştirakleri bulunan Asmar Holding A.Ş. giderek büyüyen bir yapıda hızla ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Sigorta sektöründe yüksek hizmet kalitesiyle her zaman ilklere imza atan, en çok tercih edilen, Türkiye’nin öncü ve lider, güvenilir sigorta acentesi olmak.

Misyonumuz

• Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sigortalılarının ihtiyaçlarını tanımak ve yaratıcı çözümler sunmak
• Sektör standartlarının ve toplumdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunmak ve farkındalık yaratmak
• Belirlenen stratejik yön ve sürekli gelişen insan kaynağı ile tüm paydaşlara en yüksek faydayı sağlamak

Değerlerimiz

Değişim Öncüsü

Güvenilir

Gelişim Sağlayan

Fark Yaratan

Sonuç Odaklı